OCT 29

Zakładanie firmy w Austrii
Opublikowany przez: | Tagi: usługi prawnicze | Data: 2016-08-31

Po otwarciu granic Unii Europejskiej poruszanie się po terenie kontynentu stało się niezwykle łatwe.

Możemy założyć firmę, a także mieszkać gdziekolwiek chcemy. Podróżowanie bez paszportu stało się niezwykle łatwe. Naszym najbliższym a także większą sąsiadem są Niemcy.
Jednakże nie jest to jedyny kraj niemieckojęzyczny. Możemy wybrać się także do Austrii lub Szwajcarii. Żeby na stałe osiedlić się w tych krajach trzeba wiedzieć w jaki sposób załatwić formalności prawne. A nie jest to łatwe. Sposobów jak założyć firmę w Austrii jest wiele.
 Wszystko jednak musi być zgodnie z prawem. Nie powinniśmy się jednak martwić się tym za bardzo. Jest wiele firm i osób, które oferują swoją pomoc. Jednym z nich jest np polski prawnik Tomasz Klimek - Warto skorzystać z jego usług. Ułatwi nam to osiedlenie się w tym kraju. Kiedy często poruszamy się samochodem możemy mieć także wypadek. 

Niezbędne jest ubezpieczenie samochodu a także pasażerów.
 W przypadku niefortunnego zdarzenia dochodzenie odszkodowania po wypadku w Austrii także nie powinno być problemem. Wielu Polaków żyje za granicą a także w Austrii. Dlatego też kancelaria polskiego adwokata w Austrii jest niezbędna. Powinniśmy się z nimi skontaktować jak najszybciej w razie wypadku. Prawo austriackie różni się znacząco od polskiego. Dlatego nie powinniśmy także robić nic na własną rękę. Możemy w taki sposób nawet pakować się w jeszcze większe tarapaty. A przecież tego nie chcemy. Polscy Adwokaci w Austrii znają się na austriackim prawie.

Fotografie:

usługi prawnicze

Twój komentarz