OCT 29

Rozwody bywają kłopotliwe i bolesne
Opublikowany przez: Marek Kowal | Tagi: prawo, usługi prawnicze, notariusz | Data: 2017-12-22

Nikt z nas, kto wchodzi w związek małżeński, nie planuje brać rozwodu.

Niezależnie czy jest to ślub kościelny czy też ślub cywilny, wszyscy, którzy decydują się na wstąpienie na ślubny kobierzec, zamierzają do końca swoich dni pozostać nierozłączni. Niestety realia świata doczesnego potrafią skutecznie przeciwdziałać tym planom i zamierzeniom. Kancelaria prawna na pewno z chęcią nam pomoże w takiej sytuacji w załatwieniu niezbędnych formalności i udzieli nam niezbędnych wskazówek, jak powinniśmy się zachować podczas brania rozwodu.
Mój dobry przyjaciel był ostatnio w takiej sytuacji. W jego przypadku nie było już czego odratowywać w jego dawno wypalonym związku i jedynym racjonalnym wyjściem było wzięcie rozwodu. Niestety jego druga połówka nie chciała mu go udzielić, a co więcej domagała się podziału majątku jako, że nie mieli wcześniej spisanej intercyzy. Pewien radca prawny z Warszawy stwierdził, że jeśli rozpad pożycia małżeńskiego nastąpił z winy jego małżonki wówczas podział majątku może być anulowany. jeden adwokat na rozwód z Warszawy zdecydował się reprezentować mojego przyjaciela w sądzie podczas sprawy rozwodowej. 
Dzięki dogłębnemu przestudiowaniu całej sprawy pan adwokat zdołał zmniejszyć skalę dzielonego majątku, który zaledwie w dwudziestu procentach trafił do byłej żony mojego przyjaciela. Szkoda, że musiało do tego dojść, ale takie bywa życie. Mam nadzieję, że Wojtek niedługo ułoży sobie życie na nowo.
Sprawdź szczegóły!

Fotografie:

prawo

usługi prawnicze

notariusz

Twój komentarz