OCT 29

Polacy specjaliści od prawa zagranicą
Opublikowany przez: Marek Kowal | Tagi: kancelaria, prawnik, adwokat, austria | Data: 2016-10-27

Polacy coraz częściej wyjeżdżają do pracy zagranicę i w związku z tym często potrzebują pomocy prawnej, czy wsparcia instytucji, które poza Polską zajmują się problemami naszych rodaków.

Z tego powodu często Polacy odwiedzają polskie konsulaty, aby móc poradzić się w ważnej, czy trudnej sprawie, która wymaga natychmiastowej interwencji. Polscy prawnicy i adwokaci w Wiedniu mają obecnie sporo pracy, ponieważ polscy specjaliści budowlani, ale i lekarze,czy pielęgniarki chętnie wyjeżdżają do pracy do Austrii, ponieważ mają tam znacznie lepsze warunki finansowe niż w kraju.

Cel Wiedeń, Austria
Często też wielu rodaków decyduje się zostać tam na stałe i z tego powodu szuka wsparcia instytucjonalnego dla swojego dalszego tam pobytu. Jak wygląda założenie spółki w Austrii? To pytanie, które prawnikom zadaje wielu specjalistów budowlanych decydujących się zostać w Austrii na stałe po to, aby legalnie pracować i otwierać własne firmy, czy spółki.
Co to jest spółka gmbh i inne pytania z zakresu działalności gospodarczej często znajdziemy w wyszukiwarkach na forach dla osób, które przeprowadzają się do innego kraju europejskiego. Dowodzi to, że Polacy nie boją się ryzykować, że chcą podejmować nowe wyzwania, chcą zmieniać swoje życie, dobrze zarabiać, zakładać rodziny i pracować na ich godne życie. Nie boimy się już zmieniać branży, ani doszkalać po to, aby znajdować nowe możliwości zawodowe i lepiej zarabiać. Dzisiaj w Polsce coraz więcej osób decyduje o wyjeździe, który motywowany jest zarobkowo i na pewno ta sytuacja nie zmieni się w najbliższym czasie.

Fotografie:

kancelaria

prawnik

adwokat

austria

Adwokat Tomasz Gaj
Prawnik w Niemczech, Austrii i Polsce
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 30/3
40-058 Katowice

http://www.tomaszgaj.eu/pl/kancelaria
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
Rechtsanwalt im Austria
Kärntner Ring 12
1010 Wien

http://www.tomaszgaj.eu/at/kanzlei
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
Rechtsanwalt im Deutschland
Kanzlerstraße 8
D-40472 Düsseldorf

http://www.tomaszgaj.eu/de/kanzlei-2

Twój komentarz