OCT 29

Jakie wybrać meble do kuchni?
Opublikowany przez: | Tagi: dom, ogród, dekoracja wnętrz | Data: 2020-06-08

Wykonując remont kuchni wiele osób decyduje się jednocześnie na zmianę starych, zużytych, lub niemodnych już mebli kuchennych na nowe.

Jakie zatem meble wybrać, by zbyt szybko nie okazały się już niemodne, jednocześnie by były trwałe i funkcjonalne. Oczywiście najlepszym i najpopularniejszym rozwiązaniem są meble z drewna do kuchni. Drewno było, jest i będzie modnym materiałem meblowym który jest jednocześnie bardzo trwały. Można kupić meble gotowe, lecz wówczas mamy z góry narzucony rozmiar poszczególnych półek. To niezbyt dobre rozwiązanie, gdyż między meblami a ścianą może pozostać szczelina w której będzie zbierał się kurz i brud.

Koszt zaprojektowania kuchni na wymiar jest niewielki, a nieraz przy zakupie mebli jest on wliczony w cenę. Taka produkcja mebli kuchennych na wymiar daje nam możliwość dokładnego zapełnienia i wykorzystania dostępnego miejsca. Zamówione drewniane meble do kuchni będą wykonane dokładnie w takich wymiarach, jakie sobie zażyczymy. Produkcja mebli kuchennych na wymiar nie trwa o wiele dłużej, niż produkcja standardowych mebli, a koszt zaprojektowania kuchni przy zakupie mebli bywa często zerowy. Firmy chcąc przyciągnąć klienta oferują kosztorys za darmo, więc warto taką opcję poważnie rozważyć.

Ponadto meble na wymiar idealnie wykorzystają miejsce, jakim dysponujemy i pozwolą wkomponować w zabudowę takie sprzęty kuchenne, jak zmywarka, lodówka, czy też kuchenka. Pozwoli to na utrzymanie całego pomieszczenia w jednym stylu. Meble wykonane na wymiar co do centymetra wpasowane są w wolną przestrzeń, więc nie powstają szczeliny między blatem, a ścianą, gdzie bardzo trudno usunąć kurz i brud gromadzący się podczas normalnego używania pomieszczenia. Jednolity blat bez łączeń także ułatwia przygotowanie potraw i korzystanie z kuchni. Warto zatem zamiast kupować standardowe meble zamówić meble na wymiar.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

Twój komentarz