OCT 29

Czy każdemu potrzebna jest pomoc prawnika?
Opublikowany przez: Marek Kowal | Tagi: kancelaria, radca prawny, prawnik, pomoc | Data: 2017-10-23

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach kancelarie prawne wyrastają niemalże jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

Rynek usług prawnych zmienia się nie tylko ewolucyjnie, ale wręcz rewolucyjnie; gwałtownie rozwijające się nowe technologie wymuszają umiejętność stosowania niecodziennych rozwiązań prawnych bardziej kreatywnych i elastycznych niż kilka miesięcy czy lat temu. Ochrona własności przemysłowej, znajomość prawa własności intelektualnej, swobodne poruszanie się w dziedzinie prawa spółek handlowych czy usługa windykacji to gałęzie prawa, w których powinien specjalizować się nadążający za trendami, nowoczesny i dopasowany do potrzeb rynku prawnik.

Zwłaszcza w województwie dolnośląskim, gdzie przemysł lekki i ciężki oraz usługi, zwłaszcza z zakresu szeroko rozumianego IT, rozwijają się właściwie z dnia na dzień, kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu nie może narzekać na brak pracy. Skuteczne i umiejętne wspieranie pracy spółek w różnych aspektach ich funkcjonowania sprawia, że grono klientów Kancelarii systematycznie powiększa się o kolejne zadowolone osoby.

Nie należy jednak bagatelizować niezwiązanych z przemysłem gałęzi dolnośląskiego rynku. Zapotrzebowanie na pomoc prawną jest tak szerokie, że inne usługi prawne świadczone przez Wrocławskiego prawnika z pewnością znajdą odpowiednią grupę docelową. Warto wspomnieć chociażby o mnogości drobnych spraw cywilnych czy też często pomijanym doradztwie w zakresie prawa podatkowego, administracyjnego czy karnego. Chłonność i gwałtowny rozwój rynku sprawiają, że zarówno prawnicy stosujący klasyczne metody, jak i ci nastawieni na kreatywne rozwiązania z pewnością znajdą swoją niszę.

Fotografie:

kancelaria

radca prawny

prawnik

pomoc

Kancelaria Radców Prawnych
Sylwia Wiązowska Grehl
ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
50-148 Wrocław
tel. 71 725 39 30
kom. 608 554 632
fax. 71 715 64 67
biuro@kancelariaswg.pl

ul. Stanisława Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
tel. 22 240 01 55
kom. 507 175 566
fax. 22 213 93 06
biuro@kancelariaswg.pl

http://www.kancelariaswg.pl

Twój komentarz